Simfer

Members
 • Content count

  30
 • UnnyBug

 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Simfer

 • Rank
  Level 3
 • Birthday 01/26/90
 1. Öneriler,Tartışmalar

  Teşekkür ederim. Yeni ve aktif güncellemeler yolda
 2. Kuva-yi Milliye Ailesi Gururla Sunar

  Teşekkürler aramıza hoş geldin. Biraz önce açtığın konuda klan sistemini belirttim.
 3. Lonca Rütbeleri

 4. Lonca Rütbeleri

  Lonca sistemi oyunda şu şekilde ilerliyor. Dün size biraz bahsetmiştim ancak konu kaydı. Klan rütbe sistemi ile ilerliyor ancak bu işi klan başkanı yapmıyor .Klan arkadaşlarınız ile beraber arenada kastığınız vakit clan expi gelmekte ancak günlük bir sınırı vardır . Bu sınırı kaldırmak için online süreniz yeterli ve tamamen günlük exp sınırınızı bitirmeniz gerekiyor aksi taktirde günlük kastığınız exp az olur. Klan rütbe sisteminde yeşil renkteki para birimi yani crystal bağışlayarak exp oranınızı artıracaksınız. Ve hem kendi günlük expiniz artacak hemde klan gelişecek. Klan seviye aldıkça verdiği bonuslar da artacaktır.
 5. Bugs report

  Please keep an eye on the updates.You're fixing it once.another place is breaking down. Also do not play with characters Please keep an eye on the updates.You're fixing it once.another place is breaking down. Also do not play with characters
 6. Oyun Hkk

  Aslında skillerin o kadar çok önemi yok oyunda şöyleki sen rütbe brozn 3 le başlıyorsun ancak pazar günü hesap açtıysan pazartesi günü zaten bronz 2 olacaksın öte yandan puanda eksik olacaksın dezavantaj sağlar gibisinden oyuna fazla önem verdiğin vakit taktiksel anlamda gelişi yorsun . Skillerin şöyle faydası olur yüksek ligte şampiyonlar la maç girersen ki bu parti dışında imkansız zaten sana herhangi bir madalya (lig puanı) sağlamayacak ve başarısız olacaksın çünkü arada 10-12 rütbe var. Onun dışında skillerinin sıfırlanması aylık bir sorun mudur tam anlamıyla kanıtı yok eğer 0 lanıyorsa zaten bu çok fazla bir önem taşımayacaksebebi ise sen zaten onlarla aynı rütbede değilsin onlar ile maç gelme ihtimalin %2-3 arası onlar ile parti kurman başta da yazdığım gibi sana bir katkı sağlamayacaktır.
 7. Oyun Hkk

  Ne gibi silinmeler mümkün mü? Bu eylemleriaçabilir misin? Aslında sıfıra dönen bir şey yok forum da veya güncellemeler de böyle bir şey den bahsedilmemiş.
 8. Arena Gameplay Problem

  Sometimes it's happening yes
 9. Bugs report

  1 point.dib
 10. Bugs report

  What is 1 point? Are you kidding me 1 point.dib
 11. 1.0.7

  If you give me the English language,I translate. It is possible to translate the words in our language.
 12. 1.0.7

  Yanlış çeviri
 13. Kuva-yi Milliye Ailesi Gururla Sunar

  1:40 finish : For: KmShikato,Kem B,KmJonah