All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. Planet

  Hello, We are changing the planet construction way now. Soon, you'll be able to change the landscape, town size, etc... Stay tuned!
 3. Planet

  Hi, I can't place buildings like i want. How can we fix this?I didn't have the area in the castle and i had to put the towers out. It's annoying to encounter such a problem when i'm going to start spending money on the game. Thanks.
 4. FAQ

  Ok, got it! Thanks.
 5. A new Hero (BY: TherKyn)

  There are characters that do not fit more
 6. A new Hero (BY: TherKyn)

  Too early for new character.
 7. Kuva-yi Milliye Ailesi Gururla Sunar

  Teşekkürler aramıza hoş geldin. Biraz önce açtığın konuda klan sistemini belirttim.
 8. FAQ

  The magic system performs daily tasks to collect extra parchment. The place we have developed is taking aquim and unicoin from the extras.
 9. Lonca Rütbeleri

 10. Lonca Rütbeleri

  Lonca sistemi oyunda şu şekilde ilerliyor. Dün size biraz bahsetmiştim ancak konu kaydı. Klan rütbe sistemi ile ilerliyor ancak bu işi klan başkanı yapmıyor .Klan arkadaşlarınız ile beraber arenada kastığınız vakit clan expi gelmekte ancak günlük bir sınırı vardır . Bu sınırı kaldırmak için online süreniz yeterli ve tamamen günlük exp sınırınızı bitirmeniz gerekiyor aksi taktirde günlük kastığınız exp az olur. Klan rütbe sisteminde yeşil renkteki para birimi yani crystal bağışlayarak exp oranınızı artıracaksınız. Ve hem kendi günlük expiniz artacak hemde klan gelişecek. Klan seviye aldıkça verdiği bonuslar da artacaktır.
 11. Bugs report

  Please keep an eye on the updates.You're fixing it once.another place is breaking down. Also do not play with characters Please keep an eye on the updates.You're fixing it once.another place is breaking down. Also do not play with characters
 12. Oyun Hkk

  Aslında skillerin o kadar çok önemi yok oyunda şöyleki sen rütbe brozn 3 le başlıyorsun ancak pazar günü hesap açtıysan pazartesi günü zaten bronz 2 olacaksın öte yandan puanda eksik olacaksın dezavantaj sağlar gibisinden oyuna fazla önem verdiğin vakit taktiksel anlamda gelişi yorsun . Skillerin şöyle faydası olur yüksek ligte şampiyonlar la maç girersen ki bu parti dışında imkansız zaten sana herhangi bir madalya (lig puanı) sağlamayacak ve başarısız olacaksın çünkü arada 10-12 rütbe var. Onun dışında skillerinin sıfırlanması aylık bir sorun mudur tam anlamıyla kanıtı yok eğer 0 lanıyorsa zaten bu çok fazla bir önem taşımayacaksebebi ise sen zaten onlarla aynı rütbede değilsin onlar ile maç gelme ihtimalin %2-3 arası onlar ile parti kurman başta da yazdığım gibi sana bir katkı sağlamayacaktır.
 13. Game Lag

  Try America i guess
 14. Code

  Our discord chanel: https://discord.gg/P6pWzpy Landingpage: http://unnyworld.com/ FB: https://www.facebook.com/unnyworld/ VK: https://vk.com/unnyworld
 15. Code

  Ok, i will follow your social media, but may you send to me the links?
 16. Code

  We post them on our social network or ask othe players)
 17. Lonca Rütbeleri

  Merhaba, Lonca rütbelerinin değişimi neye göre oluyor ve rütbe atlarken gereken limit nedir? Yani ER olmak için benden istediği katkı sınırını merak ediyorum. Biraz önce ER oldum ama bir üst seviye limitini, ne kadar katkı yapmam gerektiğini nasıl öğrenebilirim?
 18. Code

  Hi, How can i get promotional code?
 19. Schedule for PvD : Europe

  12pm-14pm better for me.
 20. Who will come to say hi

  Hi everybody, I'm new here and have any advice?
 21. Bugs report

  This week. Probably Wednesday or Thursday.
 22. Kuva-yi Milliye Ailesi Gururla Sunar

  Biraz önce yeni lonca üyelerinden biri oldum. Umarım, keyifli bir süreç yaşanır ve merak ettiğim bir konu var. Lonca içi görevler var mı? Baktım fakat göremedim. Nihayetinde loncaya katkı sağlamak için ne yapmak lazım?
 23. About the game

  Thanks for answering my questions.
 24. Öneriler,Tartışmalar

  Hepsini okudum ve tek tek katılıyorum. Özellikle harita seçimi ve klan sistemi konusunda hemfikiriz. Sadece 3. seçenek konusunda emin değilim. Bu şekilde de ideal görünüyor. Gerektiğinde herkısma geçerek ayrı ayrı sohbet edebiliyorum ya da oraya özgü konuşabiliyorum. Etkinlikler de gelecek sanıyorum ama oyun bir senedir varmış galiba. Çok eski ya da yüksek seviyeli oyuncular da gördüm, ne kadar süredir var merak ettim.
 25. Oyun Hkk

  Oyun içerisinde bahsedilmişti. Chat kısmında denk geldi ve karakterlerin gelişimi sonrası ani bir eşitlik olsun diye güncellemeyle birlikte verilerde sıfırlanma yaşanıyormuş. Alternatif bir örnek vereyim; x karakterimi seviye 100 yaptım ve altın ligindeyim. Daha sonra bir güncelleme ve birçok oyuncu da eşdeğer hareket etsin diye sanırım x karakteri de seviye 1 yaparak en baştan başlatılıyor gibi.
 26. Mail

  Yes, dozens of mails came today.I do not think the problem of delay is personal because it can be taken care of instantly in other games, but thanks anyway.As a result, it was done.
 1. Load more activity